Haberler

Monofaze E - metre kutusu yardımcı koruma veya tekrarlayan korumaTek faz E - metre kutusu ev elektrik tesisat, toplam bir anahtar, ev elektrik donatımı anormallikler ya da elektrik kesintileri, zamanında çekme bıçak ihtiyacı içinde olması gerekir. Şimdi ev güç kaynağı bölümü yönetimi dağıtım kutusu (kullanıcı kapatabilir veya kendileri kesmek) ana anahtarı yüklü, kapalı yükleme çok döngü kablolama çok kullanılan, tek faz E - metre kutusu devre ayrı bir var devre kesici (Hava geçiş) koruma, açma/kapama olmuştur anlamını kaybetti, ana şalter yüklemeye gerek yoktur. Ama kullanıcının dağıtım kutusu göre kendi yükleme programı tasarım ekipman vardır.

1, düşük voltaj devre kesici (Hava geçiş): alçak voltajlı devre kesici ile aynı zamanda koruma ile kısa devre korumalı, otomatik gezi kapanış sonra tekrar veya güç kaynağı devam etmek bir süre bekleyin ve daha güvenilir, yani ev geçiş, Tek faz E - metre kutusu devre kesiciler tercih edilir; alçak voltajlı devre kesici eksiklikleri yapısının karmaşık, kısa devre koruması ve aşırı yük koruması geçersiz olduğu, ne zaman var hayır doğrudan nokta kesmek, bakım anahtar olarak kullanılamaz.

2, kaçak koruyucu aile devre Eğer sadece insanları korumak için bir koşullu sızıntı koruyucusu yüklemesini elektrik şok Emanet ve temel olarak İlaç sanayii ve çizgiler normaldir, hiçbir ciddi sızıntı olgu olduğunu kanıtlayabilirim.

Sızıntı koruyucu ev kurulumu özen bir sızıntı kurulum için koruma aygıtının eşit değildir için kusursuz bile kaliteli sızıntı koruyucu güvenilir yolculuk garanti edemez, sızıntı koruma aygıtının çelme takmak için tasarlanmıştır sızıntı akımı, teknik olarak belirli bir doğruluk, ama insan yaralanma üzerinde elektrik çarpması olduğunu boyutunu tek faz E - metre aynı geçerli, farklı insanlar, farklı zaman ve yer, farklı ortamlar ve diğer yaralanma insanlara kutusunu aynıdır aynı değildir; aynı bazı insanlar için geçerli bazı insanlar-ecek var olmak sürpriz, böylece kaçak koruyucu yalnızca bir yedek koruma veya tekrarlanan koruma, bazı insanlar-ecek var olmak ölümcül tehlike, için için biraz duygu elektrik karşı ev koruma olarak kullanılamaz hissedebilirsiniz şok.

Ev elektrik ana koruma elde etmek için sıradan insanların güvenilir topraklama aygıtta kimse teller ve elektrik iletkenler dokunmak almaktır ve hatta yalıtılmış tel dokunmatik ama yıkama makineleri, buzdolapları ve diğer gitmeyecek Böylece ev aletleri metal kaplama topraklama nitelikli üç telli fiş kullanın ve topraklama için toprağa, olası sızıntı çok yakından bağlı soket kaçağı, risk büyükse, elektrikli ev aletleri kez başvurmak, var kişisel güvenliğini korumak.

Buna ek olarak, her aile kaçak elektrik koruma, eski evleri ve eski aletleri, sızıntı olasılığı, yeni ev mutfak, banyo, cephe ve en üst kat, otobüste olabilir ve bazen sel, hatlar arasında bu çok veya anahtar soket ıslak alanında, açma sızıntı.

3, sızıntı koruma devre kesiciler, hava anahtarları ve sızıntı devre kesiciler birlikte, sızıntı koruma devre kesiciler, elektrikli ev aletleri, sızıntı koruma, aşırı yük koruması ve kısa devre daha mükemmel bir koruma olan koruma, tek faz E - metre kutusu olan bir yüksek standart konut, lüks konut ve yüksek kaliteli konut kasaba sakinleri tercih anahtarı. Yaşayan bu evler, elektrikli ev aletleri kullanımı, malzemelerin yükleme, sızıntı daha az konut, genel olarak Elektrikli yalıtım düzeyi daha yüksek, kolay sızıntı koruma devre kesici gezi neden olmak için fırsat yüksek kaliteli, işlemlerdir.

İkinci ve üçüncü ilkeleri

"Üç ilkeleri" ev dekorasyon önemli bir prensibi değil, aynı zamanda Aile hattı döşenmesi önemli bir ilke, üç seks "güvenlik", "pratik" ve "dekoratif."

Ev elektrik, elektrikli ev aletleri, hat, her şeyden önce "güvenlik", enerji kaynakları, ekipman yaşlanma ve beklenmedik etkileri her türlü yanlış kullanımı, eminsiniz değil emin olmak için döşeme kullanımı olup can kaybı şeklinde ve özellik. Emniyet, hiçbir mutlak, ürün, Ulusal Standartlar doğrultusunda olsa bile tek faz E - metre kutusu da elektrik kazaları nedeniyle çeşitli nedenleri olabilir. Yüksek kaliteli ev elektrik ürünleri, performans tüm yönleriyle çok kaza kaçınma en üst düzeye çıkarmak için bir daha yüksek güvenlik faktörü ile müşterilerimize sağlamak ve ulusal standart önem taşır. Malzeme veya elektrikli ev aletleri bakım kalitesi çok önemlidir, kullanım, kurulum kalite, kalite temelinde "Emanet" elde etmek için herhangi bir bağlantı altında belgili tanımlık norm, potansiyel bir risk, herhangi bir zamanda güvenlik olaylar oluşabilir.

Olsun ev aletleri seçimi, anahtar seçimi ve yer seçimi, vs, ev elektrik, pratiklik pratiklik, kenar boşluğu, elektrik prizi, TV soketini, bilgisayar yuva, vb düşünün için satır bölümü dikkate almanız gerekir., son yıllarda aile göre değişiklik, konumunu değiştirmek büyük olasılıkla düzeninde kaotik, olmayabilir değil daha iyi ama.

Ayrıca "Emanet" ve "pratiklik", temelinde ilgi odağı "dekoratif" haline gelmiştir. Yaşam ortamında elektrik ürünleri çeşitli görsel görünümünü tek faz E - metre kutusu tüm aile ortamı tarzı entegre değil eğer kez haline floş dekorasyon. Özellikle, paneli anahtarları, yuva, vb sayısı, doğal kalite, güzel görünüm içinde seçtiğiniz konum ve bu yüzden bir çok önemli, en iyi yolu en fazla uyum ve birlik, elde etmek için böylece tüm anahtarlar ve yuva odasına son dokunuş.