Haberler

Monofaze E - metre kutusunu etkin bir şekilde elektrik çarpmasına önlemekNasıl tek faz E - metre kutusunun boyutunu belirlemek için:

Hesaplanan Bu yöntem genellikle boyutunun daha büyük boyutudur.

elektrik kutusu yalnızca elektrik kutusu veya küçük güç olduğunda geçiş olursa daha az 20 bit, her boyutu artı kutusunun genişliğini her tarafında 20 MM anahtar genişliği 1, az 10 feet kare, çizgidir , geçiş yüksekliği yükseklik artı 40MM, anahtarı artı 10MM maksimum derinliği derinliği.

elektrik kutusu yalnızca elektrik kutusu veya küçük güç olduğunda 2, elektrik kutusu anahtarları, iki satır için düzenlenmiş olması gerektiğinde geçiş biti 20'büyük ise geçiş daha az 10 feet kare, Genişlik boyutu artı her tarafı artı 40 MM genişliği için çizgidir belgili tanımlık kutu, tek faz E - metre yükseklik anahtarı yükseklik artı 40MM, anahtarı artı 10MM maksimum derinliği derinliği kutu.

elektrik kutusu yalnızca elektrik kutusu veya küçük güç olmadığında satırı anahtarı ihtiyacı varsa tek bir satır, geçiş Genişlik boyutu her artı kutusunun genişliğini her tarafında 20 MM 3, daha az 10 feet kare, çizgidir , yükseklik artı 40 MM, tek faz E - metre kutusu yükseklik anahtarının yükseklik artı satırı anahtarı artı 10 MM maksimum derinliği derinliği geçiş yapmak.

4 güç kutusu veya güç aydınlatma kutusu, algoritma için güç kutusu temelde aynı yukarıdaki gibi fakat çizgidir büküm yarıçapı yeterli alan hattına bir kenara bir Terminal satırı göz önünde bulundurulacak 10 kare daha büyük olduğunda, , ne zaman anahtarları, iki sıra anahtarı kablolama kablolama düşünmelisiniz.

Sızıntı koruyucu (sızıntı devre kesici) kablolama ve sızıntı koruma elektrik donatımın montajı, sızıntı akımı son derece duyarlıdır. Ne zaman vücut temas elektrikli ev aletleri, sızıntı akımı kaçağı ile sürece 10 ~ 30mA, kaçağı koruyucu zaman aþýmý 0.1s) (gibi gezi çok kısa bir süre içinde yapmak, elektriği kesip, etkili elektrik çarpması oluşumunu önlemek Sızıntı koruyucusu da şalter işlevi vardır, AC, tek faz E - metre kutusu DC Alçak gerilim devre manuel veya elektrik devre bölünmüş olabilir.

1. kaçak koruyucu kablolama doğrudan sızıntı koruyucusu, diğer bir deyişle, "güç" veya "gelen" konut sonuna bağlanmalıdır; çıkış altına, diğer bir deyişle, tek faz E - metre kutusu "yük" ya da "çıkış" line çıkış tersine çevrili olup olmadığını bağlı, bobin yakma sonra koruyucu eylem yol veya bağlantı kapasitesi kırma, korunması etkiler.

2. kaçak koruyucu bir geçiş panosu ile daha küçük bir kesit veya plastik metre kutusunda yüklü sızıntı koruyucu (1) montajı. Daha önce sigorta watt metre sonra yüklü. (2) (nötr kablo dahil) tüm aydınlatma hat iletkenler sızıntı koruyucu geçmelidir ve tarafsız tel yerden yalıtımlı gerekir. (3) olmalıdır dikey olarak, tek faz E - metre kutusu eğim geçmemelidir 5 ° (4) kaçak koruyucu yükledikten sonra yüklü değil tek fazlı bıçak anahtarını kaldırın veya sigorta. Açık bir kesme noktası olduğunda bu bakım donanımları. İkinci bıçak ya da kısa devre ya da aşırı yük koruması sigorta çalış.