Haberler

Üç Faz Metre Kutusu, Giriş Voltajı ve Akımın Uyumlu olduğundan emin olunÜç Fazlı Metre Kutusundan bahseden pek çok arkadaşımız bilemeyecek, çünkü bu hayatımızda sıklıkla görmediğimiz şey bu, üç fazlı metre kablolaması, aslında, Üç Fazlı Sayacı Kutusu suda ve elektrikte tadilat zamanın bir bölümünde yer alacak, ya da su ve elektrik Chaigai bir bağlantı ile karşılaştı, Elektrik değil. Üç fazlı metre kablolama prensibi ne olduğunu, Üç Fazlı Metre Kutusunu anlamak istediğimiz küçük kısmı ilkemizden başlatmamız gerekiyor.

Üç Fazlı Kutu prensibi aşağıdakileri gösterir:

1), bağlantı şemasındaki "*" çizgi sonuna akım veya voltaj sinyalini gösterir

2, kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarına göre, bazı terminallerin işlevini değiştirecektir, kullanıcı teknik şartname veya şasi kablolama talimatları harita arkasında tedarik.

3, cihaz AC güç kaynağı kullanır, FireWire tarafında bir sigorta takmanız önerilir.

4, zayıf enerji kalitesi alanları için yıldırım çarpmasını önlemek için güç döngüsüne aşırı gerilim önleyici koymanın yanı sıra hızlı darbe grubu süpresörünü takmanız önerilir.

5), cihaz her ölçüm kanalını ayrı ayrı benimser, hesaplama yolunu toplar, kullanım süresini tamamen tutarlı olarak garanti eder, simetri, çeşitli kablolama yollarına sahiptir, farklı yük formları için uygundur.

Üç fazlı watt-saat metre bağlantı şeması Tanım:

1 voltaj girişi: Giriş voltajı, ürünün nominal giriş voltajından (100V, 400V veya 600V) daha yüksek olmamalıdır, aksi takdirde voltaj girdisinin bir sigorta takılı olması şartıyla PT kullanmayı düşünmelidir.

2 Akım girişi: Standart anma giriş akımı 5 A, 5 A'dan daha büyük bir koşul harici BT kullanmalıdır. CT'nin diğer enstrümanlarla bağlantılı kullanılması, kablolama için dişli olması, mevcut giriş hattının ürününün çıkarılması için öncelikle CT devre veya kısa devreyi iki kez ayırması gerekir. Kablo grubu kullanmak, sökülmeyi kolaylaştırmak için BT'yi doğrudan bağlamayın.

3) Giriş voltajının, akımın uygun olduğu faz sıralamasına, aynı yöne karşılık geldiğinden emin olmak için; aksi halde sayısal ve sembolik hatalar olacaktır!

Şekil 4'de gösterildiği gibi, sistem CT'sinin sayısına göre enstrüman giriş ağının konfigürasyonu, 2 CT'de üç fazlı hat iki unsurlu yol seçilir. 3CT durumunda, 3-Faz 3-hatlı üç element yöntemi seçilmiştir. Alet kablolamasında ve sayaç programlamasında girilen ağ net değeri, ölçülen yükün kablolama modu ile uyumlu olmalıdır, aksi takdirde cihazın gerilimi veya gücü yanlış olacaktır. 3p3l'de voltaj ölçülür ve şebeke voltajı olarak gösterilirken, 3p4l'de voltaj ölçülebilir ve şebeke faz voltajı ve şebeke voltajını görüntülemek için voltaj ölçümü yapılır.

Hakkında üç aşamalı Metre Kutu ilkesi hakkında ne ilgili içerik, küçük serisi çok herkes anlatmak için. Üçlü Faz Ölçer Kutusu prensibinin daha ayrıntılı bir şekilde anlaşılmasını istiyorsanız, küçük seri, zamanın yenilenmesindeki herkesin üç fazlı sayaç kablolarının nasıl kullanılacağı konusunda su ve elektrik yenileme sürecindeki inşaat personeline dikkatlice bakmasını önerdi; Üç Fazlı Metre Kutu prensibini öğrendiğimize göre artık koltuk değil. Ancak öğrenme sürecinde güvenliği göz önüne almamız gerekir.