Haberler

Waterpoof Bağlantı Kutusu Korozyona Direnç ve Alev Geciktirici Özellikler1. Malzemelerin seçimi: Mevcut su geçirmez bağlantı kutusu ürünleri, çoğunlukla fakir çevreci işçiler için sahneye ve açık havada kullanılır. Ürünün emniyet performansını göz önüne alarak, darbelere karşı direnç, statik yük mukavemeti, yalıtım performansı, * toksik olmayan *, yaşlanma karşıtı performans, korozyon direnci, alev geciktirici performans göz önüne alınmalıdır. (Toksik olmayan performans genellikle, çünkü yangın durumunda su geçirmez bağlantı kutusu ürünleri, yanma toksik ve zararlı gazlar, genellikle yangın serbest bırakmak eğer, zehirli gaz ve ölüm çok sayıda teneffüs edilmesi, çoğunluğu oluşturdu.

2. Yapısal tasarım: Su geçirmez bağlantı kutusunun genel gücü, güzellikleri, kolay işlenmesi, kolay kurulum ve geri dönüştürülebilir tekrar kullanılması düşünülmelidir. Şu anda, su geçirmez bağlantı kutusu ürünlerinin uluslararası ana üreticileri, herhangi bir metal parça içermemektedir, bu ürün geri kazanım sürecini basitleştirebilir. Ancak şimdi yerli üreticilerin çoğu, malzeme kurtarma işlemi zamanı ve maliyeti artıracak, montaj gücü artırmak için pirinç ekler ile soket yüklü su geçirmez bağlantı kutusunda, genellikle, mumlu dejenerasyona karşı farklı malzeme, malzeme direnci seçin. Bu tür bir sorun, düzenli satıcılardan yüksek performans metrikleriyle hammadde seçilerek çözülebilir.

3. Duvar kalınlığı: Genellikle ürünlerin genel maliyetini göz önüne alarak ürünlerin tasarımında, ürün duvar kalınlığını azaltmak için mümkün olduğu kadar ürünlerin darbe direncini ve mumlu-mumlu denge özelliklerini karşılamak mümkün olmalıdır, Uluslararası su geçirmez bağlantı kutusu tasarımı, ABS ve PC malzeme ürün duvar kalınlığı genellikle 2.5 ~ 3.5 arasında, cam elyaf takviyeli polyester genellikle arasında ~ 6.5 arasında, döküm alüminyum ürünlerin duvar kalınlığı genellikle 2. $ numarası arasında. Malzeme kalınlığı, bileşenlerin ve aksesuarların montaj gereksinimlerinin çoğunu karşılamak üzere tasarlanmalıdır.

4. Sızdırmazlık lastiği Yüzük Malzemesi seçimi: Su geçirmez bağlantı kutusu ürünleri için yaygın olarak kullanılan sızdırmaz önlük malzemeleri: PUR, EPDM, Neopren, Silikon. Sıcaklık aralığı, gerilme mukavemeti, gerdirme hızı, sertlik, yoğunluk, sıkıştırma oranı, kimyasal direnç dikkate alınmalıdır sızdırmazlık önlükleri seçin.

5. Sabit su geçirmez kablolama kapağı vida malzemesi: Su geçirmez bağlantı kutusu kapağı ve taban temel bileşenler cıvata ise, cıvata malzeme seçimi de genellikle çok kritik, PA (naylon) veya PA alaşımlı malzeme kullanılır, ayrıca paslanmaz çelik dokunarak vidalar. Üstteki kapaklı vidalar, yapısal güç dikkate alınarak tasarlanmalıdır, çünkü farklı kullanıcılar, elektrikli tornavida montajı, manuel montaj ve benzeri gibi çeşitli gereksinimleri karşılamak için farklı yollar kullanmaktadır; bu tasarımda vida tork kuvvetini göz önüne almalıdır.

Su geçirmez bağlantı kutusu nerede kuruldu? Su geçirmez bağlantı kutusu kurulumu genellikle ortamı belirli kullanmak için, Mingzhou Junction kutusu genel de kullanım görmek istiyorum hatırlatmak için dayanmaktadır:

1, su geçirmez bağlantı kutusu dağıtım kutusu kullanımı genellikle elektrik emniyet, su geçirmez toz geçirmez, duvara, telefon direkleri ve diğer yerlerde, iç ve dış mümkün, monte edilebilir mi.

2, düğme kutusu genellikle makine yüzeyine bir yardımcı bileşen olarak yüklenir yapmak, yardımcı makine, bir müşteri gibi Kontrol düğmesi kutusunu yüklemek için kullanımı kolaydır.

3, Taşınabilir su geçirmez kutu, mobil dağıtım ekipmanları, uygun elektrik güvenliği yapmak için kullanılabilir, ancak aynı zamanda su geçirmez ve toz geçirmez bir etki yapabilirsiniz.