Haberler

Waterpoof Bağlantı Kutusu İzolasyon Performansı, Toksik Olmayan, Yaşlanma Karşıtı ÖzelliklerMevcut Waterpoof Junction Box ürünlerinin ana uygulama alanları, sahne ve açık alan için nispeten fakir bir ortamdır. Ürünün güvenlik performansı göz önüne alınarak, malzemelerin darbe dayanımını, statik yük dayanımını, yalıtım özelliklerini, toksik olmayan, yaşlanma karşıtı özellikleri, korozyon direncini, alev geciktirici özelliklerini göz önünde bulundurun. (Toksik olmayan performans çoğunlukla, çünkü Yangın genellikle çok sayıda inhalasyona bağlı olduğu zaman yangın durumunda yangın durumunda Yangın, yanma toksik ve zararlı gazlar, serbest olmayacaktır Waterpoof Junction Boxproducts eğer, genellikle ilgili olmuştur Zehirli gazlar ve ölüm en çok sayılıyordu.

2. Yapısal tasarım: su geçirmez bağlantı kutusu, güzel, kolay işlem, montajı kolay ve geri dönüşümlü genel gücü dikkate almalıdır. Şu anda, Waterpoof Junction Boxproduct'ların uluslararası ana üreticileri, ürün geri dönüşüm sürecini basitleştirebilecek metal parçaları içermemektedir. Fakat şimdi yerli üreticilerin çoğu farklı malzeme, malzeme, anti-waxy değişken performans seçmek Waterpoof Bağlantı Noktası Kutusu genel olarak, montaj gücünü artırmak için pirinç ekler ile dolu soket içine kuruldu, böylece malzeme geri dönüşüm süreci zaman ve zamanı arttıracaktır. maliyet. Eğer hammaddelerin yüksek performans göstergelerini sağlamak için düzenli üreticileri seçerseniz böyle problemleri çözebilirsiniz.

3. Duvar kalınlığı: ürünün genel maliyetini göz önüne almak için genel olarak ürün tasarımında, ürünün duvar kalınlığını, uluslararası Waterpoof Kavşağını azaltmaya çalışarak mumsal değişim performansına karşı ürün darbe direncine ve direncine mümkün olduğunca çok olmalı. Boxin tasarım, ABS ve PC Malzeme duvar kalınlığı genellikle 2.5 ila 3.5 arasındadır, cam elyaf takviyeli polyester genellikle 5 ila 6.5 arasındadır, kalıp döküm alüminyum ürünler, duvar kalınlığı genellikle 2.5 ila 6 arasındadır, malzeme duvar kalınlığı Tasarım, bileşenlerin ve aksesuarların çoğunun kurulum gereksinimlerini karşılamalıdır.

4. Seal apron malzemesi seçimi: Waterpoof Junction Boxproducts için, yaygın olarak kullanılan sızdırmaz önlük malzemeleri: PUR, EPDM, Neopren, Silikon. Seçin mühürlenmiş önlük sıcaklık aralığı, gerilme mukavemeti, streç, sertlik, yoğunluk, sıkıştırma oranı, kimyasal direnç dikkate almalısınız.

Mevcut Waterpoof Junction Box'un üretim materyalleri birisi plastik, diğeri paslanmaz çelik olmak üzere iki kategoriye ayrılmıştır.

Plastik bağlantı kutularından biri yaygın olarak plastik tiplerde kullanılırken mühendislik plastikleri, PC ve cam elyafıdır. Neden bu malzemelerin su geçirmez etkisi nedeniyle kullanılacak nedeni iyi, uzun ömürlü ve nispeten geniş bir malzeme yelpazesinin kaynağı nispeten ucuz, bu yüzden bile gelecekte de iyi bir uygulama umutları vardır.

Bağlantı kutusu paslanmaz çelik malzemeye gelince, genelde belirli durumlarda kullanılır; ömrü nadirdir. Paslanmaz çelikte bulunan elementlere göre farklı uygulamalar farklı olacaktır.