Haberler

Elektrik çarpması ve sızdırmazlığa karşı Waterpoof Bağlantı kutusu koruması



Su geçirmezlik performansı Waterpoof Bağlantı Kutusu'nun performansının önemli bir göstergesidir. Sertifikasyon testi, ilk yaşlanma ön tedavi testi ve daha sonra anti-yıkama testi, ve daha sonra yapısal denetim ve frekans gerilim testi yargılanmaya dayanıklı test görünümü ile. Test, Waterpoof Bağlantı Kutusunun sızdırmazlık derecesine bağlı olarak düzgün bir şekilde geçebilir ve Waterpoof Bağlantı Kutusu'nun conta koruması bitmiş bileşenin korunmasını ve sızıntıya karşı koruma seviyesini doğrudan etkiler. Waterpoof Bağlantı Kutusunun geleneksel konstrüksiyonu ile ilgili olarak, tasarım ve malzeme kusurları şüphesiz ki belgelendirme testinde ortaya çıkmıştır.

Waterpoof Bağlantı Kutusu anti-yıkama testinin başarısızlığının ana fenomeni kabaca aşağıdaki kısımlara ayrılır:

⑴, Waterpoof Bağlantı Kutusu mühürlü kutu gövdesi çok su;

⑵, Waterpoof Bağlantı Kutusu kutusu ve arka panel malzemesi birbirine uymuyor;

⑶, Waterpoof Bağlantı Kutusu conta çatlama arızası;

⑷, Yaşlanma öncesi muayene kutusunda deformasyonda Waterpoof Bağlantı Kutusu;

⑸, Waterpoof Bağlantı Kutusu mühür halkası yaşlanma ön tedavi testi başarısızlık, veya başka nedenlerle.

Yukarıdaki test sürecindeki başarısızlık olgusunun analizi ile aşağıdaki nedenler elde edilir: (1) Kutunun kilit tasarımı: Test başarısızlığının ana nedeni tokanın tasarımıdır. İki toka modu, kapak kuvvetinin iki noktada yoğunlaşmasına ve artı kapağın geniş bir alanına yoğunlaşmasını sağlar, bu da kuvvetin geri kalan kısmında çok pürüzlü olmamasına neden olur. Özellikle yüksek sıcaklıklarda, IP65 su geçirmez testinde başarısız olan mühür kutusunu etkileyen, Waterpoof Bağlantı Kutusu ağzı ile sonuçlanan, halkanın termal genleşmesiyle maddi ısı, darbeyi yumuşatmak suretiyle geri kalan kısımlar.

(2) Waterpoof Bağlantı Kutusu contaları için kauçuk malzemenin yanlış seçimi:

Sızdırmazlık malzemesinin seçimi uygun olmadığından 240 saatlik yaşlanma öncesi muamele testinden sonra Waterpoof Bağlantı Kutusunda uzama ve büzülme azaltılır, sızdırmazlık malzemesinin sertliği artar, kutuyu ve sızdırmazlık performansının kapağını azaltıp sızdırmazlık malzemesi Can Kutuyu ve yuvanın kapağını tamamen kapatmayın, su sızmasına neden olur, kızarma önleme testi başarısız olur.

(3) Waterpoof Bağlantı Kutusu Kutusu Plastik ve güneş modülü sızdırmazlık macunu Yaşlanma öncesi muamele testinden sonra yapışkan başarısız olur.